زنانه

مد

مد در واقع به هرچیزی که وقتی به تن پوشیده می شود و به اصطلاح عام بهمون میاد و بهمون اعتماد به نفس در برابر دید دیگران میده را مد زنانه و یا مد مردانه می گویند حالا بصورت کتابی صنعت مد یعنی اصطلاح کلی در زمینه هنر، طراحی پوشاک است که تحت تأثیر اوضاع فرهنگی و اجتماعی جامعه در یک دوره زمانی مشخص انجام می‌پذیرد.

مد زنانه

محصولات ایجاد شده از صنعت مد

محصولات صنعت مد شامل پوشاک، کیف، کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی می‌شود که کشور همسایه یعنی ترکیه، در خصوص طراحی و ارائه محصولات در صنعت مد، جزء کشورهایی می باشد که چه از لحاظ کیفی و مادی، روبه رشد بوده و از این صنعت به درآمد های بالایی دست پیدا می کند که ما نیز می توانیم همانند کشور همجوار، با رجوع به تولید ملی در صنعت مد و همچنین سرمایه گذاری در آن، شاهد رشد روز افزون تولیدات ملی از لحاظ صنعت مد بوده و تولیدات ملی را به دیگر کشورهای اسلامی برسانیم و به درآمدهای میلیاردی و بالا برسیم.

طراح لباس به چه کسی گویند

به افرادی که در عرصه پوشاک با طرح‌های ابداعی‌شان  در صنعت مد در یک دوره خاص زمانی تاثیر می گذارند، «طراح لباس» گفته می‌شود که نمونه ایی از انواع لباس های زنانه، لباس مجلسی، لباس ست، پیراهن و دیگر محصولات را در فروشگاه دلاکسی بوتیک مشاهده می کنید که در صورت تقاضا، با چند کلیک ساده می توانید محصولات را در درب خانه تحویل بگیرید.

طراح لباس

تغییر مد

مد به صورت فصلی و در بعضی برندها به صورت هفتگی برای رقابتی که وجو دارد تغییر می‌کند. تقاضا برای تغییر و همراهی با مد،روز به روز رو به افزایش بوده و به همین دلیل مصرف تولیدات ارزان قیمت چینی با کیفیت پایین یا به اصطلاح «فَست فشن» رو به رشد است.