۱-Valentino Valentina Blush

این عطر زنانه با بطری بسیار جالب و هیجان انگیز آن در سال ۲۰۱۷  توسط کمپانی مشهور valentino به بازار ارائه شد. نت ابتدایی این عطر گیلاس و فلفل صورتی است. رایحه لذت بخش شکوفه های پرتقال در نت میانی این عطر یاد آور روزهای بهاری است و در نت پایانی این عطر رایحه پرالین وجود دارد.در کل رایحه این عطر شیرین است و برای کسانی که به این رایحه علاقه دارند پیشنهادی فوق العاده است.

 

۲-Miss Dior

این عطر دوباره بازسازی شده کمپانی دیور  دارای رایحه ملایم وشیرین است.عطر Miss Dior عطری کاملا زنانه وخاص است و بیشتر مناسب خانم های جوان است. نت ابتدایی این عطر نارنگی ماندارین است. در نت میانی این عطر زرد آلو، رز، گل صد تومنی و هلو وجود دارد و نت پایانی این عطر با رایحه مشک به پایان می رسد.

 

۳ – Dolce&Gabbana The One

این عطر دوباره بازسازی شده توسط کمپانی Dolce &Gabbana  هم با رایحه دلپذیر خود و هم با شرکت بازیگر معروف سریال بازی تاج و تخت، امیلی کلارک در کمپین تبلیغاتی این عطر بسیار مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است.این عطر زنانه دارای رایحه بسیار وسوسه انگیز و دلفریب است.در نت ابتدایی این عطر لیچی، ماندارین ایتالیایی، هلو و ترنج قرار دارد.در نت میانی عطر سوسن، آلو برقانی و در نت پایانی این عطر عنبر، مشک، وانیل و خس خس وجود دارد.

برگفته از سایت : http://varune.com